Порядок проведення земельних торгів на Прозорро.Продажі

З початку липня 2021 року в Україні стартували земельні торги електронного формату, які проходитимуть в системі Prozorro.Sale та її акредитованих ресурсах і визнаються офіційними за чинним законодавством. Підготовка до них розпочалася ще за декілька років, зокрема у 2020 Президент відмінив мораторій на вільне розпорядження власними земельними активами, що стало новим етапом у розвитку аграрного сектору.

Порядок проведення земельних торгів на Прозорро.Продажі

Раніше українці не мали можливості продавати паї та здавати їх в оренду, що спровокувало появу тіньового ринку землі. Основна частина земель була зосереджена в руках селян, а містяни були обділені в цьому плані. Але нове законодавство тепер дає можливість кожному громадянину України реалізувати своє законне право на отримання земельних ділянок. До 2024 року порядок проведення земельних аукціонів електронного формату буде спрощеним, що необхідно для залучення якомога більшої кількості людей. Це буде впливати на формування конкуренції і забезпечуватиме встановлення справедливих цін на с/г ділянки.

В системі електронних аукціонів на Прозорро.Продажі та Українській Універсальній Біржі представлені лоти з державними та комунальними ділянками, які продаються по вигідній вартості. Кожен зареєстрований учасник системи може поборотися за вигідний для себе варіант на рівних правах. Процедура проведення торгів настільки проста, що перемогу може отримати навіть новачок, який запропонує найвищу ставку. Все проходить відкрито та прозоро, кожен учасник може в будь-який момент подивитися як проходять торги на цікаві для нього лоти та упевнитися, що все відбувається згідно чинного законодавства і з дотриманням стандартів біржі.

Чому варто обирати майданчик УУБ для участі

Тисячі людей вже встигли скористатися Українською Універсальною Біржею та оцінити такі їх переваги:

прозорість та чесність процедури проведення відкритих торгів;

зручність сайту, яка в цілому впливає на результат торгів;

досвідчені фахівці, які допомагають отримати перемогу в торгах та готові відповісти на всі запитання в будь-який час;

офіційне та зручне оформлення договору по отриманню прав на земельні ділянки;

оновлення інформації в режимі реального часу, щоб ви були в курсі всіх подій та нових цікавих лотів.

Взяти участь в аукціоні може громадянин України, який пройшов реєстрацію в системі і зробив страховий та гарантійний внески. Ви отримаєте доступ до всіх актуальних земельних торгів які проходять в Україні. Залишати пропозиції можна до всіх лотів, а організатори аукціонів повинні самостійно прийняти рішення, які з них розглядати. Щоб отримати перемогу в торгах, необхідно детально ознайомитися з правилами аукціону та чітко їх виконувати. Дізнатися більше про переваги системи онлайн торгів та процедуру їх проведення можна за посиланням https://www.uub.com.ua/rus/presscenter/novosti-birzhi/poryadok-provedeniya-zemelnyh-torgov-na-prozorroprodazhi/.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.